Jak pracujemy

ETYKA PRACY
Z uwagi na profil działalności pracujemy tylko z kamieniami półszlachetnymi.

W przypadku zapytania o wykonanie kopii podesłanego wzoru, pragniemy podkreślić, że tworzymy w poszanowaniu praw autorskich, dorobku innych twórców i stosujemy zasadę uczciwości odsyłając do autora oryginalnej pracy.

*   *   *

W naszym sklepie znajdują się pracę gotowe, dostępne od ręki i projekty na zamówienie. Dostępne prace są pakowane i wysyłane zazwyczaj jeden lub dwa dni po otrzymaniu zamówienia. Projekty na zamówienie tworzone są od samego początku w indywidualnym, twórczym procesie i pracę nad nimi rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia. Staramy się odwzorować dany wzór możliwie jak najbardziej zbliżony do prezentowanego na zdjęciu prototypu.

Ze względu na to, że jest to praca rękodzielnicza mogą wystąpić niewielkie różnice we wzorach oplotów lub odcieniach i kolorze kamienia. Gdy praca jest gotowa wysyłamy zdjęcia i po akceptacji pakujemy i wysyłamy do Was. Czas realizacji projektów na zamówienie waha się od około siedmiu do dziesięciu dni. W tym czasie pozostajemy w kontakcie dzieląc się z Wami postępem prac. Jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia, Wasze pomysły i wizję. Pracując nad indywidualnym projektem po ustaleniu szczegółów przygotowujemy wizualizację kilku projektów i dopracowujemy szczegóły zgodnie z Waszymi sugestiami.

Wybrany przez Was projekt tworzony jest od podstaw zgodnie z założeniami. Po wykonaniu pracy wysyłamy do wglądu zdjęcia i po ostatecznej akceptacji pakujemy i wysyłamy projekt. Na wszystkie dostępne od ręki prace w naszym sklepie istnieje możliwość zwrotu w terminie siedmiu dni od dokonania zakupu z gwarancją 100 % zwrotu środków. Projekty wykonane na zamówienie indywidualne ze względu na charakter pracy nie podlegają zwrotowi.